Koniec kola: 4. marec 2019 23:59
15 days
# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Eliška Macáková8zš SZScenada 75.00 15.00 ? 15 15 120.00
Martin Štěpánek9zš GJH 75.00 15.00 15 15 120.00
3. Jan Gottweis9zš GMA 73.00 15.00 15 0 103.00
4. Richard Žibrita8zš tilgnerka 72.00 15.00 87.00
5. Martin Belluš9zš GAMČA 39.00 15.00 15 15 84.00
6. Matej Repa9zš GAMČA 36.00 15.00 15 15 81.00
7. Matúš Jánošík8zš Iná škola 44.50 15.00 15 74.50
8. Matúš Mandzák8zš zskroke 58.00 15.00 73.00
9. Viliam Gottweis6zš GAMČA 46.50 6.00 15 67.50
10. Timotej Bezak7zš ŠpMNDaG 31.00 13.50 15 5 64.50
11. Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 36.00 12.00 15 0 63.00
12. Matúš Jurčák9zš GNám 43.50 15.00 58.50
13. Tomáš Kubrický7zš zskroke 34.00 15.00 49.00
14. Adam Harmansky8zš zskroke 33.00 15.00 48.00
15. Katarína Ostertágová6zš SZScenada 35.00 10.50 45.50
16. Šárka Macáková6zš SZScenada 37.50 7.50 45.00
Matej Donoval9zš ŠpMNDaG 25.50 4.50 15 0 45.00
18. Barbora Čemanová9zš GPMKE 41.00 3.00 44.00
19. Jaroslav Janáček7zš GAMČA 41.00 41.00
Jakub Šiagi6zš GAMČA 26.00 15.00 41.00
21. Tony Vojtko9zš GJH 30.00 4.50 34.50
22. Timotej Šinkovic9zš GAMČA 34.00 34.00
23. Jozef Smolár7zš zslokca 15.00 15.00 30.00
24. Michal Urban9zš GAMČA 29.00 29.00
25. Erik Tóth9zš GJH 15.00 13.50 28.50
26. Mária Ostertágová8zš GBilBA 16.50 10.50 27.00
Martin Franek6zš GHurZA 13.50 13.50 27.00
28. Martin Szollos7zš GAMČA 16.00 10.50 26.50
29. Jana Farnbauerová8zš zstupolevova 25.00 25.00
30. Adam Gramblička9zš GAMČA 23.50 23.50
31. Lukáš Jacko7zš zskroke 23.00 23.00
Sara Gottweis6zš Iná škola 14.00 9.00 23.00
33. Dávid Kepič8zš Iná škola 22.50 22.50
34. Maximilián Bak8zš zskroke 14.00 7.50 21.50
35. Adam Oravec6zš GJH 18.00 18.00
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 13.50 4.50 18.00
37. Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 15.00 15.00
Viktor Imrišek9zš GAMČA 15.00 15.00
Lukáš Koiš7zš GAMČA 15.00 15.00
Martin Ligač7zš GAMČA 15.00 15.00
Eva Krajčiová6zš GAlKE 15 15
Adam Džavoronok9zš szsslobodyke 0 15.00 15.00
43. Marián Jenis8zš GCM 14.00 14.00
44. Daniel Stepanek7zš GBajkBA 13.50 13.50
Sebastián Glonek8zš GNám 13.50 13.50
Samuel Polák7zš GNám 13.50 13.50
Hugo Vršanský6zš GAMČA 13.50 13.50
Ruben Bohovič7zš GAMČA 13.50 13.50
49. František šulek7zš GAMČA 12.00 12.00
50. František Mikuláš8zš czssjanabosca 10.50 10.50
51. Lukáš Šuster7zš GAMČA 9.00 9.00
52. Abby Beblava8zš GAlKE 7.50 7.50
Matúš Duchyňa9zš GAMČA 7.50 7.50
Martin Štefaničiak5zš zslokca 0 7.50 7.50
55. Rudolf Kusý6zš GAMČA 6.00 6.00
56. Juraj Jurko Heriban9zš Iná škola 4.50 4.50
Roman Nečas9zš Iná škola 4.50 4.50
Juraj Honsch4zš Iná škola 4.50 4.50
59. Kika Baková9zš Iná škola 3.00 3.00
60. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1.50 1.50
Peter Šimo9zš Iná škola 0 1.50 1.50

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní