# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Timo Valky8zš GJH 500 100 100 100 100 100 1000
2. Samuel Onderik7zš skolasvr 370 100 100 100 60 0 730
3. Rudolf Vrbensky1 GPUK 420 100 100 100 720
4. Norbert Barnáš1 GAMČA 400 100 100 100 700
Filip Štefko9zš GPUK 400 100 100 100 700
6. Adam Jenča9zš GJH 330 100 100 100 630
7. Peter Brilla6zš GMA 400 10 100 100 610
8. Dominik Bezák9zš ŠpMNDaG 300 100 100 100 600
Klára Repová9zš PiaGTN 300 100 100 100 600
Timo Hajdu6zš GAMČA 300 100 100 100 600
11. Matej Makyta9zš ŠpMNDaG 330 60 100 100 590
12. Ema Vargová1 GPošKE 250 100 100 100 550
Šimon Halamiček9zš GJH 250 100 100 100 550
14. Lucia Tóthová9zš GAMČA 300 30 100 100 530
Jakub Hladík1 GAMČA 300 30 100 100 530
16. Adela Filkornová1 GAMČA 225 100 100 100 525
17. Viktor Sabaj1 GAMČA 300 100 100 500
Rastislav Mago1 GAMČA 250 100 100 50 500
Tomáš Halamiček1 GJH 200 100 100 100 500
Mojmír Hájek1 GAMČA 200 100 100 100 500
Samuel Hajdu6zš GJH 200 100 100 100 500
22. Ondro Tuska9zš Iná škola 275 100 100 475
23. Teo Višňovský1 ŠpMNDaG 300 10 100 50 460
Matej Kucharčík9zš ŠpMNDaG 200 60 100 100 460
25. Jakub Lecák1 GAMČA 200 100 100 50 450
26. Ján Vidéky8zš GMA 225 10 100 100 435
27. Ivana Kováčová1 GAMČA 270 100 50 420
28. Matej Peter Mišun6zš SZScenada 270 100 40 410
Lukáš Lipka9zš ŠpMNDaG 200 10 100 100 410
30. Tomáš Zuzík9zš zsdubova 300 100 400
Šimon Komara9zš Iná škola 300 100 0 400
Michal Haverlík1 GAMČA 200 100 100 400
33. Jakub Lafférs8zš narniabb 300 10 20 40 370
34. Marek Hromada1 ŠpMNDaG 200 10 100 50 360
35. Rastislav Pech1 GAMČA 300 10 0 310
Adam Daniel Donoval1 ŠpMNDaG 200 10 100 310
37. Roman Weiss6zš Iná škola 300 300
Richard Gottweis7zš GMA 300 300
Alica Miškolci1 GAMČA 200 100 0 300
Matúš Fülöp1 GAMČA 100 100 100 300
41. Júlia Pleschová9zš GJH 230 60 290
42. Martin Roman1 GAMČA 200 60 260
43. Vincent Huňa7zš ŠpMNDaG 200 10 20 230
Jakub Vadovič3zš GJH 200 30 0 0 230
45. Maxim Kollar8zš Iná škola 225 225
46. Gregor Berta1 zsmlynska 200 200
Martin Pistovčák1 GAMČA 200 200
Teo Trávniček9zš ŠpMNDaG 200 200
Samuel Havalda1 GAMČA 200 200
Jakub Dedinský8zš GTrste 200 200
Jozef Kekeľák8zš zslokca 200 200
Martin Domány8zš GJH 100 100 200
53. Ivan Zigo9zš Iná škola 125 10 135
54. Adam Gondžúr8zš narnia 100 30 130
55. Jakub Klabnik9zš ŠpMNDaG 120 120
56. Miloš Vasiľ9zš spojenaskolapp 100 10 110
Marián Kovaľ1 GAMČA 100 10 110
Samuel Dulik1 ŠpMNDaG 100 10 110
Nicola Dobova1 ŠpMNDaG 100 10 110
60. Tester Tester9zš GJH 103 103
61. Jakub Imrišek9zš GAMČA 100 100
Daniel Štorcel1 ŠpMNDaG 100 100
Bankar Admin5zš Iná škola 100 100
Kristofer Rjabinčák7zš zskroke 0 100 0 100
Gabor Nagyacska7zš SOU strojárske Komárno 0 100 100
Viliam Vrchovinský7zš zskroke 0 100 100
67. Patrik Lehocky5zš zskrosnianke 70 10 80
68. Michaela Koncová7zš GPárNR 70 70
Ivana Tvrdoňová1 EGLM 70 70
Matej Hanzel4zš Iná škola 70 70
Kristián Štelmák7zš zskroke 0 70 70
72. Samko Važan7zš Iná škola 50 10 60
Gregor Tichý9zš Iná škola 0 60 60
74. Lucia Tomčániová1 GAMČA 50 50
75. Leon Kocian1 ŠpMNDaG 20 10 30
76. Dušan Beblavý4zš zskroke 0 10 10
Richard Palenčar5zš zskroke 0 10 10
78. Philip Ivan Levrinc1 ŠpMNDaG 3 3
Zuzana Chovancova9zš PiaGTN 3 3
80. Patrik Lehocký5zš zskrosnianke 1 1
Ondrej Tóth1 SKysNM 1 1
Juraj Strižko1 GAMČA 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní