Výsledky sú predbežné.
# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Maroš Studenič9zš GMalac 15 15 13 15 15 73
2. Adriana Janáčková8zš zsbenba 15 15 12 15 15 72
Eliška Macáková6zš SZScenada 15 15 12 15 15 72
Matej Repa7zš GAMČA 15 13 14 15 15 72
5. Mária Ostertágová6zš GBilBA 15 14 12 15 15 71
Matej Havoš Haverlík8zš GJH 15 12 14 15 15 71
7. Norbert Micheľ9zš zskroke 13 15 10 15 15 68
8. Jakub Kliment9zš zsstefanikazh 10 15 12 15 15 67
Adam Garafa8zš zskroke 12 15 10 15 15 67
Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 13 15 9 15 15 67
11. Minh Dang Huy8zš GJH 14 7 12 15 15 63
12. Martin Kalab8zš ŠpMNDaG 15 14 3 15 15 62
13. Michaela Rusnáková9zš GAlKE 10 15 6 15 15 61
Viktor Balan8zš GAMČA 7 15 9 15 15 61
15. Terézia Gurová9zš GJH 10 11 4 15 15 55
16. Lenka Hake8zš GAlKE 8 15 15 15 53
17. Matej Urban9zš GAMČA 15 15 15 45
18. marian Jenis6zš GCM 3 9 2 15 15 44
19. Timotej Bezak5zš ŠpMNDaG 8 5 15 15 43
20. Miroslav Cibula9zš ŠpMNDaG 11 15 15 41
21. Matej Mazúr8zš marianska 1 6 2 15 15 39
Šárka Macáková4zš zsbenba 9 15 15 39
23. Andrea Martinková9zš ŠpMNDaG 3 4 1 15 10 33
24. Stanislav Bezak8zš ŠpMNDaG 2 15 15 32
25. Monika Janesová9zš ŠpMNDaG 6 15 10 31
26. Michal Farnbauer9zš GAMČA 15 15 30
Vladimír Vozár9zš GJH 15 15 30
Oliver Lago8zš zszakasba.euweb.cz 15 15 30
Lukas Matusek7zš GCM 15 15 30
Matúš Petruška7zš GCM 15 15 30
zofka farkasova8zš GCM 15 15 30
32. daniel kuruc6zš zssokolikova 4 8 15 27
33. Michal Rábek9zš GCM 15 10 25
Lukáš Majerník7zš Iná škola 15 10 25
35. Natália Čeryová7zš GCM 15 6 21
Nikol Šperková7zš GCM 15 6 21
Jozef Smolár5zš zslokca 15 6 21
Klára Jozeková8zš GCM 15 6 21
Matúš Žuk-Olszewski7zš GCM 15 6 21
40. Ondrej Páleník7zš GCM 15 3 18
Jakub Mandzák9zš zskroke 15 3 18
42. Michaela Pastulová8zš zssokolikova 7 9 16
Sebastian Hajdu5zš GAMČA 8 8 16
44. Nina Gabrižová9zš GBajkBA 4 6 3 13
45. Filip Kopček6zš GCM 6 6
Tomáš Prielomek9zš oravskajasenica.edupage.og 6 6
Filip Kmeťo9zš GCM 3 3 6
48. Matúš Mandzák6zš zskroke 4 4
49. Timur Tománek7zš ZŠKTN 3 3
Patrik Bašo7zš ZŠKTN 3 3
Matej Daranský8zš ZŠKTN 3 3
ema jenčová8zš ZŠKTN 3 3
Alexandra Kmentová8zš ZŠKTN 3 3
Matúš Čarnogurský8zš ZŠKTN 3 3
Ráchel Bučeková8zš ZŠKTN 3 3
kap ucin8zš ZŠKTN 3 3
Kaja Jakubcová8zš Iná škola 3 3
58. Branilav Lacko8zš zslechkeho 2 2
Jakub Poturnaj7zš GBilBA 2 2
Oliver Trokan8zš ZŠKTN 2 2
Michaela Rosičová8zš Iná škola 2 2
Jessica Reseteričová8zš ZŠKTN 2 2
Matúš Linhart8zš ZŠKTN 2 2
Jozef Mitocha8zš ZŠKTN 2 2
pavol durik8zš ZŠKTN 2 2
Diana Mečiarvá8zš Iná škola 2 2
Tristan Dobos8zš zsmoldava 2 2
68. Jakub Spišák8zš Iná škola 1 1
Jakub Skaloš8zš ŠpMNDaG 1 1
Samuel Ondáš8zš zslechkeho 1 1
Filip Hromádka8zš sedmicka 1 1
Jaroslav Marček8zš sedmicka 1 1
Patrik Šrámek8zš sedmicka 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní