Výsledky sú predbežné.
# Meno: R. Škola P 1 2 3
1. Adriana Janáčková8zš zsbenba 72 ? 15 ? 87
2. Eliška Macáková6zš SZScenada 72 ? 14 ? 86
3. Maroš Studenič9zš GMalac 73 ? 12 ? 85
4. Mária Ostertágová6zš GBilBA 71 ? 13 ? 84
Matej Havoš Haverlík8zš GJH 71 ? 13 ? 84
6. Matej Repa7zš GAMČA 72 ? 10 ? 82
7. Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 67 ? 14 ? 81
Norbert Micheľ9zš zskroke 68 ? 13 81
9. Jakub Kliment9zš zsstefanikazh 67 ? 10 ? 77
Adam Garafa8zš zskroke 67 ? 10 ? 77
11. Viktor Balan8zš GAMČA 61 ? 13 ? 74
12. Minh Dang Huy8zš GJH 63 ? 9 ? 72
13. Michaela Rusnáková9zš GAlKE 61 ? 6 ? 67
14. Lenka Hake8zš GAlKE 53 10 ? 63
15. Martin Kalab8zš ŠpMNDaG 62 62
16. Terézia Gurová9zš GJH 55 ? 3 ? 58
17. Matej Urban9zš GAMČA 45 ? 9 ? 54
18. Miroslav Cibula9zš ŠpMNDaG 41 10 ? 51
19. marian Jenis6zš GCM 44 ? 44
20. Timotej Bezak5zš ŠpMNDaG 43 ? ? 43
21. Matej Mazúr8zš marianska 39 3 ? 42
22. Michal Farnbauer9zš GAMČA 30 ? 9 ? 39
Šárka Macáková4zš zsbenba 39 39
24. Andrea Martinková9zš ŠpMNDaG 33 ? 33
25. Stanislav Bezak8zš ŠpMNDaG 32 ? ? 32
26. Monika Janesová9zš ŠpMNDaG 31 ? 31
27. Vladimír Vozár9zš GJH 30 30
Oliver Lago8zš zszakasba.euweb.cz 30 30
Lukas Matusek7zš GCM 30 30
Matúš Petruška7zš GCM 30 30
zofka farkasova8zš GCM 30 30
32. daniel kuruc6zš zssokolikova 27 27
33. Michal Rábek9zš GCM 25 25
Lukáš Majerník7zš Iná škola 25 25
35. Natália Čeryová7zš GCM 21 21
Nikol Šperková7zš GCM 21 21
Jozef Smolár5zš zslokca 21 ? 21
Matúš Žuk-Olszewski7zš GCM 21 21
Klára Jozeková8zš GCM 21 21
40. Ondrej Páleník7zš GCM 18 18
Jakub Mandzák9zš zskroke 18 18
42. Michaela Pastulová8zš zssokolikova 16 ? 16
Sebastian Hajdu5zš GAMČA 16 16
44. Nina Gabrižová9zš GBajkBA 13 13
45. Filip Kopček6zš GCM 6 6
Tomáš Prielomek9zš oravskajasenica.edupage.og 6 6
Filip Kmeťo9zš GCM 6 6
48. Matúš Mandzák6zš zskroke 4 4
49. Timur Tománek7zš ZŠKTN 3 3
Patrik Bašo7zš ZŠKTN 3 3
Kaja Jakubcová8zš Iná škola 3 3
Matej Daranský8zš ZŠKTN 3 3
ema jenčová8zš ZŠKTN 3 3
Alexandra Kmentová8zš ZŠKTN 3 3
Matúš Čarnogurský8zš ZŠKTN 3 3
Ráchel Bučeková8zš ZŠKTN 3 3
kap ucin8zš ZŠKTN 3 3
58. Branilav Lacko8zš zslechkeho 2 2
Jakub Poturnaj7zš GBilBA 2 2
Oliver Trokan8zš ZŠKTN 2 2
Jessica Reseteričová8zš ZŠKTN 2 2
Matúš Linhart8zš ZŠKTN 2 2
Jozef Mitocha8zš ZŠKTN 2 2
pavol durik8zš ZŠKTN 2 2
Diana Mečiarvá8zš Iná škola 2 2
Michaela Rosičová8zš Iná škola 2 2
Tristan Dobos8zš zsmoldava 2 2
68. Jakub Spišák8zš Iná škola 1 1
Jakub Skaloš8zš ŠpMNDaG 1 1
Samuel Ondáš8zš zslechkeho 1 1
Filip Hromádka8zš sedmicka 1 1
Jaroslav Marček8zš sedmicka 1 1
Patrik Šrámek8zš sedmicka 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní