2. kolo začalo

,

Ahojte, začalo nám 2. kolo!!!

Čas na riešenie máte do 27. 2.

Ak chcete aby vám neušlo nič, čo sa v prasku deje, začni nás sledovať na instagrame :)

1. kolo skončilo

,

Prvé kolo už je za nami. No nezúfajte, kým sa dočkáte ďaľšieho kola (už čoskoro..), tak si môžete pozrieť svoje opravené riešenia teoretickej úlohy. Taktiež sme zverejnili vzoráky, takže ak sa vám nepodarilo nejakú úlohu vyriešiť, alebo sa chcete pozrieť ako sa mala riešiť "vzorovo" odporúčam vám si ich prečítať :)

Akadémia a klub Trojstenu

,

Máš už plány na piatok 16.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide o zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš, ostaň aj na Klub!

Nová séria

,

Po dlhej odmlke je tu zas a znova nové kolo! Je plné super úloh a množstva sviežich vedomostí, takže to čakanie stálo za to. Je tu nová príležitosť zmocniť sa čo najviac bodov. Avšak ak si ešte nikdy nesúťažil, nemusíš smútiť, určite sa tu miesto nájde aj pre teba - stačí si vytvoriť účet a hor sa riešiť.

Nová séria

,

Je tu nová séria Prasku! V tejto sérií budú úlohy pribúdať priebežne, takže stále budeš môcť niečo riešiť. Prvé dve úlohy sú už zverejnené. Pozor, na tieto dve úlohy máš iba 3 týždne, takže ti odporúčame začať čo najskôr!

Okrem toho sme vytvorili Instagramovú stránku, kde vždy nájdeš čerstvé informácie o seminári: https://www.instagram.com/prask.trojsten/

Online šifrovačka KMS

,

Isto ti už chýba sústredenie, preto ti prinášame možnosť, ako si niečo z toho vynahradiť. Tou je Online šifrovačka KMS, ktorá sa uskutoční v sobotu 20. 2. 2021 od 14:00 do 21:00.

Môžeš sa prihlásiť sám/sama alebo vo dvojici do kategórie KMS a nájdeme ti tím, v ktorom budú aj skúsení ľudia. Nemusíš sa báť, že by si mal/-a problémy. Navyše, je to skvelá príležitosť ako teraz počas pandémie spoznať nových ľudí. Taktiež ti dávame aj možnosť prihlásiť sa so 4-členným tímom podľa Tvojej voľby do kategórie open.

Šifrovačka je určená pre (potenciálnych) riešiteľov KMS, no zúčastniť sa jej môže ktokoľvek. Vie však prísť vhod mať v tíme človeka, ktorý o KMS niečo vie.

Viac informácií nájdeš na: https://kms.sk/sifrovacka
Registrovať sa môžeš do 17. 2. na https://forms.gle/jR6bhUxqJBDM4w7c6

Predĺženie odovzdávania do 1.2.

,

Keďže niektorí riešitelia sa o PRASK-u dozvedeli len tento týždeň, rozhodli sme sa im (a nielen im) dať týždeň času naviac. Veselé riešenie 😊

1. séria 7. ročníka Prask-u

,

Prask je tu znova :) Zvýšili sme hornú vekovú hranicu o jeden ročník, čiže aj prváci/čky na stredných školách môžu súťažne riešiť Prask. Zadania novej série nájdete tu.

Údržba infraštruktúry

,

Ahojte!

Tento víkend (od 10:00 zajtra) bude prebiehať údržba Trojsten infraštruktúry. Toto bude viesť k nepredvídateľným výpadkom služieb (okrem iného aj týchto webov) počas soboty a možno aj nedele.