# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Eliška Macáková8zš SZScenada 15.00 15 15 15 15 75.00
Martin Štěpánek9zš GJH 15.00 15 15 15 15 75.00
3. Jan Gottweis9zš GMA 15.00 15 13 15 15 73.00
4. Richard Žibrita8zš tilgnerka 15.00 15 12 15 15 72.00
5. Matúš Mandzák8zš zskroke 15.00 10 8 15 ? 48.00
6. Viliam Gottweis6zš GAMČA 13.50 15 6 12 46.50
7. Matúš Jánošík8zš Iná škola 13.50 13 15 3 44.50
8. Matúš Jurčák9zš GNám 13.50 7 8 15 43.50
9. Martin Belluš9zš GAMČA 15.00 12 12 39.00
10. Šárka Macáková6zš SZScenada 10.50 6 6 15 37.50
11. Matej Repa9zš GAMČA 15.00 6 15 36.00
Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 15.00 6 15 36.00
13. Katarína Ostertágová6zš SZScenada 12.00 15 8 35.00
14. Tomáš Kubrický7zš zskroke 15.00 14 5 34.00
Timotej Šinkovic9zš GAMČA 15.00 5 14 34.00
16. Adam Harmansky8zš zskroke 15.00 3 15 33.00
17. Timotej Bezak7zš ŠpMNDaG 15.00 10 6 0 31.00
18. Tony Vojtko9zš GJH 15.00 15 30.00
19. Michal Urban9zš GAMČA 15.00 4 10 29.00
20. Jakub Šiagi6zš GAMČA 15.00 2 9 0 26.00
21. Matej Donoval9zš ŠpMNDaG 13.50 12 25.50
22. Jana Farnbauerová8zš zstupolevova 15.00 10 25.00
23. Barbora Čemanová9zš GPMKE 12.00 5 7 ? ? 24.00
24. Adam Gramblička9zš GAMČA 13.50 10 23.50
25. Lukáš Jacko7zš zskroke 15.00 8 23.00
26. Dávid Kepič8zš Iná škola 7.50 6 9 22.50
27. Adam Oravec6zš GJH 15.00 3 18.00
28. Mária Ostertágová8zš GBilBA 13.50 3 16.50
29. Jaroslav Janáček7zš GAMČA 15.00 1 ? ? 16.00
30. Jozef Smolár7zš zslokca 12.00 3 15.00
Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 15.00 15.00
Erik Tóth9zš GJH 15.00 15.00
Martin Szollos7zš GAMČA 15.00 ? 15.00
Viktor Imrišek9zš GAMČA 15.00 15.00
Lukáš Koiš7zš GAMČA 15.00 15.00
Martin Ligač7zš GAMČA 15.00 15.00
37. Marián Jenis8zš GCM 9.00 2 3 14.00
Maximilián Bak8zš zskroke 12.00 2 14.00
Sara Gottweis6zš Iná škola 9.00 2 3 14.00
40. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 13.50 13.50
Daniel Stepanek7zš GBajkBA 13.50 13.50
Martin Franek6zš GHurZA 13.50 13.50
Sebastián Glonek8zš GNám 13.50 13.50
Samuel Polák7zš GNám 13.50 13.50
Hugo Vršanský6zš GAMČA 13.50 13.50
Ruben Bohovič7zš GAMČA 13.50 13.50
47. František šulek7zš GAMČA 12.00 12.00
48. František Mikuláš8zš czssjanabosca 10.50 10.50
49. Lukáš Šuster7zš GAMČA 9.00 9.00
50. Abby Beblava8zš GAlKE 7.50 7.50
Matúš Duchyňa9zš GAMČA 7.50 7.50
52. Rudolf Kusý6zš GAMČA 6.00 6.00
53. Juraj Jurko Heriban9zš Iná škola 4.50 4.50
Roman Nečas9zš Iná škola 4.50 4.50
Juraj Honsch4zš Iná škola 4.50 4.50
56. Kika Baková9zš Iná škola 3.00 3.00
57. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1.50 1.50
58. Eva Krajčiová6zš GAlKE ? 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní